На росії звинувачують Полтаву в розробці «біологічної зброї»

На просторах держави-окупанта трапився черговий припадок божевільної пропаганди. На тлі катастрофічних втрат в російських терористичних військах, командування терористів намагається виправдати загибель тисяч своїх солдат зокрема і наявністю в України «секретної біологічної зброї».

Так зване «міноборони рф» вийшло із заявою про те, що в Україні - а зокрема у Полтаві - спільно із США розроблялися компоненти біологічної зброї.

Нібито окупанту відомо про розробку Україною «воєнно-біологічної програми, яку фінансувало Міноборони США». А перед нападом Росії на Україну в секретних українських біолабораторіях - зокрема у Полтаві та Харкові - відбулася «екстрена ліквідація запасів небезпечних патогенів».

За словами високопоставленого російського терориста, йдеться про збудників чуми, сибірської виразки, холери. Як йдеться в черговій порції російської пропаганди, з цими патогенами здійснювалися «секретні біологічні експерименти» задля свторення біологічної зброї.

poltavska-khvilia_xcwi/ftVSEBLnR.png

На росії навіть опублікували «секретні документи», які насправді є звичайними і давно затвердженими наказами про знищення небезпечних збудників у разі виникнення надзвичайних ситуацій військового характеру.

poltavska-khvilia_xcwi/L-ONPfY7R.jpeg

Ми звернулися до в.о. генерального директора Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Андрія Хайлова з проханням прокоментувати чергову викид ворожої пропаганди. З його слів, подібні мікроорганізми в лабораторіях зберігаються для того, аби виявляти збудники хвороб:

- Ми зберігаємо такі мікроорганізми для їхнього правильного виявлення, це називається «музей», музейні культури. Тобто якщо в нас висіяли якийсь мікроорганізм, щоб виявити що це точно за організм, його просто порівнюють з цими зразками музейних культур. Вони зберігаються для порівняння, для постановки діагнозів, їх звіряють з тими, які виявляють. І згідно з нашими інструкціями, за будь-якої загрози цей «музей» просто знищується в автоклавах.

Крім того своє роз'яснення з цього приводу опубліковали і в МОЗ України на офіційному сайті.

«Міністерство охорони здоров’я спростовує поширену у російських пропагандистських ЗМІ інформацію про начебто «екстрену зачистку слідів військово-біологічної програми, що фінансується за кошти Міноборони США» та «знищення особливо небезпечних патогенів» у Полтавському та Харківському центрах контролю та профілактики захворювань (ЦКПХ).

Вкотре наголошуємо, що на території України немає “американських лабораторій”. Усі лабораторні спроможності, які існують в Україні, виконують єдину загальну мету - індикація та ідентифікація збудників інфекційних хвороб, що мають значний епідемічний потенціал та/або міжнародне значення та підпадають під регуляцію міжнародних медико-санітарних правил.

Також Міністерство охорони здоров'я України звертає увагу, що в оприлюднених документах, немає жодного особливо-небезпечного штаму, про які так активно розповідають ЗМІ агресора», - ідеться в публікації.

Зі свого боку можемо лише констатувати надзвичайну швидкість, з якою деградує рівень московської пропаганди і загалом інтелектуальний стан російських терористичних керманичів.

Нагадаємо, що нещодавно увесь світ сміявся з вигаданих мордором «бандеромобілів», які нібито знищують тисячі російських орків. За тим напівпритомні пропагандисти кремля заявили про нібито існування лабораторій під Маріуполем, де створюють «бойові наркотики українських націоналістів». Сьогодні - секретна полтавська біологічна зброя, покликана винищити до ноги російське населення.

Очікуємо чергової хворобливої фантазії російської пропаганди, яка всіх нас повеселить! :)

Читайте також: «Коктейлі є - чекаємо на м'ясо»: полтавський вуличний креатив

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар