«Ворскла» вигнала двох футболістів, котрі грали в росії та Криму

Полтавський футбольний клуб «Ворскла» припинив співпрацю з півзахисником Андрієм Кравчуком та голкіпером Іваном Пономаренком.

poltavska-khvilia_xcwi/CuO-yjs4g.jpeg
Андрій Кравчук

Як повідомив журналіст Михайло Співаковський, причиною стало те, що обидва виступали за команди з Росії та окупованого Криму під час російсько-української війни.

«За моєю інформацією, сталася зустріч між керівництвом "Ворскли" та представниками ультрас, конкретного фанатського угруповання, яке нас зараз з вами захищає. Ультрас "Ворскли" вимагали, щоб з команди пішли Кравчук та Пономаренко. Керівництво "Ворскли" пішло назустріч», — розповів Михайло Співаковський.
poltavska-khvilia_xcwi/zSJ8sjy4g.jpeg
Іван Пономаренко

Іван Пономаренко у 2019 році виступав у складі «Кримтеплиці-2» і грав в «Уютному». Водночас Андрій Кравчук у лютому 2021 року перейшов до московського «Торпедо», хоча після початку повномасштабного вторгнення виїхав з росії.

На цю мить обидва футболісти відсутні у списках на офіційному сайті «Ворскли». Додамо, що у цьому сезоні на рахунку голкіпера немає жодного проведеного матчу у чемпіонаті України у складі «Ворскли», а в активі півзахисника п’ять ігор.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар