«Ворскла» вийшла на третє місце в Прем'єр-лізі, розгромивши «Маріуполь» з рахунком 5:1 (відео)

Ворскла продовжує радувати вболівальників. Минулого тижня полтавська команда здобула сенсаційну перемогу над командою «Динамо» на домашньому стадіоні Киян у столиці. Завдяки голам Лукаса Ранжела і Олів'є Тілля, полтавці здолали «Динамо» з рахунком 1:2.

Перший тайм

Перших два голи команді знову приніс восьмий номер — Олів'є Тілль. На 16-ій та 22-ій хвилині, він холоднокровно заганяв м'ячі у ворота суперника. З рахунком 2:0 закінчився перший тайм.

Ранжел з правого боку наблизився до штрафного майданчика і зробив передачу на хід Пуцліну. Хорват розвернувся і відпасував під удар Тіллю, який увігнав м'яч у ближню дев'ятку!

Другий гол приніс Турбаєвський! Голкіпер почав обігравати Степанюка та під пресингом форварда вибив м'яч на Тілля, який холоднокровно переграв Турбаєвського!

Другий тайм

Третій гол у грі, і перший (спойлер — і останній для маріупольців) на 61-ій хвилині. Мішнєв вирізав передачу в лівий кут штрафного майданчика Ворскли на Топалова, який точно пробив під голкіпером!

2:1

Ворскляни не забирились із відповіддю. На 65-ій хвилині Тілль віддав передачу у правий напівфланг на Пешича, який точно пробив у дальній кут!

3:1

Четвертий гол полтавців — гра головою. Після навісу з кутового Тамм виграв боротьбу у Мікіцея та з воротарської лінії головою відправив м'яч у ворота!

4:1

Менш як за три хвилини останній, п'ятий, гол полтавців у цій грі. Степанюк зі штрафного метрів з 17-ти завдав точного удару — Турбаєвський у стрибку зачепив м'яч, але не зумів відбити!

5:1. Чиста перемога