Встигніть подати вчасно: у Полтаві триває прийом документів на вступ до першого класу

Понад місяць часу залишилось для подачі документів полтавцями та внутрішньо переміщеними особами на вступ дитини до першого класу.

Прийом документів на вступ дитини до першого класу почався ще 1 березня і триватиме до 31 травня включно.

Документи до закладу освіти можна подати як особисто, так і надіслати на електронну адресу закладу.

Що потрібно:

  • один із батьків подає заяву до закладу освіти про зарахування дитини до нього;
  • до заяви додається копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», яка має містити інформацію щодо профілактичних щеплень (або додається копія медичної довідки 063/о).

Право на першочергове зарахування мають особи, які зареєстровані на території обслуговування закладу освіти та зареєстровані внутрішньо переміщені особи. З 01.06 до 31.08.2022 зарахування буде проводитися на вільні місця. У випадку відсутності вільних місць потрібно звернутися до Департаменту освіти Полтавської міської ради.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар