ЗСУ: на території України заборонено використовувати автореєстратори

Українським водіям заборонили користуватися відеореєстраторами. Інформація, зафільмована ними, може допомогти противнику дізнатися важливу інформацію про українську Оборону. Про це повідомив керівник Управління зв'язків з громадськістю ЗСУ Богдан Сеник у коментарі «Українській Правді».

Застереження щодо використання відеореєстраторів діє по всі території України.

Воно стосується реєстраторів в авто та мото транспорті. Заборонено фото, відеознімання доріг загального користування, об'єктів загального призначення, об'єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони:

«Зміст даного застереження дуже важливий для усіх регіонів, а передусім тих, де йдуть бойові дії. Це рішення військового командування доведено до представників військових адміністрацій, вони мають наголошувати на цьому для громадськості», — прокоментував Сеник.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар