З обласного бюджету виділили 23 мільйони гривень на будівництво басейну в авіамістечку

Для завершення будівництво ще потрібно 105 млн грн.

Про це повідомляє 18 травня пресслужба Полтавської ОДА.

Будівництво спортивно-видовищного комплексу на вул. Петра Юрченка відновили у 2020 році. Цьогоріч, для продовження будівництва, з обласного бюджету виділили 23 млн грн . Також обласна влада подала заявку на фінансування з держбюджету. Відповідний проєкт презентували та захистили на засіданні відповідної комісії.

Наразі готовність спорткомплексу становить 55%. Вартість будівництва об’єкту становить 217 млн 961 тис. грн.

У будівлі спроєктували 500 глядацьких місць, а також можливість проводити національні, міжнародні змагання та збори національних змагань. У приміщенні будуть розміщена тренажерна та спортивна зали, тренерські приміщення, душові, санвузли, конференц-зал, офісні та службові приміщення, кабінети лікаря, СПА-зона, кімнати відпочинку й персоналу.

«Він поєднає три басейни для плавання в одній споруді: основний довжиною 50 метрів, тренувальний 25-метровий та фізкультурно-оздоровчий. На Полтавщині зможуть проводити чемпіонати України та міжнародні змагання з плавання. За площею вся будівля буде розміром із футбольне поле – понад 7,8 тис. метрів квадратних», – сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар