З початку року вилучили та знищили більше 30 тисяч вибухонебезпечних предметів

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

poltavska-khvilia_xcwi/hDclx9R7R.jpeg

Найчастіше, такі небезпечні знахідки громадяни виявляють під час відпочинку у лісах, у ході господарських робіт на території власних домогосподарств. А у літній період збільшується також і кількість виявлених боєприпасів у водоймах.

poltavska-khvilia_xcwi/-MPlbrRnR.jpeg

Крім того тривають роботи щодо розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей. Так, упродовж 21 червня підрозділами ДСНС України на території Донецької області, де проводиться ООС, було обстежено 1,42 га території та виявлено і вилучено 4 ВНП.

Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 30 тис. 157 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 194 авіаційні бомби.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення, в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар