За розтрату майже 29 млн гривень судитимуть директора Агентства місцевих доріг Полтавщини

Прокурори САП скерували до суду обвинувачення керівника одного з державних підприємств на Полтавщині у нецільовому використанні майже 29 млн грн та мільйонних зловживаннях під час будівництва доріг в області.

poltavska-khvilia_xcwi/P-mf3sT4R.webp
Ілюстративне фото

Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Посадовця підозрюють у зловживанні службовим становищем та нецільовому використанні 29 млн грн із державного дорожнього фонду.

Експертиза встановила, що директор завищив вартість розробки проєктно-кошторисної документації на понад 5,52 млн грн.

Раніше ми писали, що НАБУ викрило корупційну схему на ремонті доріг Полтавщини.

За версією слідства, у 2018 році посадовець закуповував послуги з розробки проєктів з капремонту трьох доріг Полтавщини. Проєкти замовляли в чотирьох пов'язаних між собою компаніями, які не мали відповідного досвіду та спеціалістів.

Щоби приховати корупцію схему посадовець поділив предмет закупівлі на 22 ділянки. Завдяки цьому директор придбав послуги у наперед визначених компаній без оголошення відкритих торгів.

«У межах розслідування встановили, що наприкінці 2018 року очільник підприємства, яке спеціалізується на ремонті доріг, на власний розсуд, всупереч вимогам Закону України “Про публічні закупівлі”, уклав із приватними фірмами договори з розробки проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Однак, використання вказаних коштів за договорами не відповідало напрямам, передбаченим Бюджетним кодексом України. У результаті майже 29 млн грн було використано не за цільовим призначенням», – йдеться у САП.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар