Заробітна плата аграріїв Полтавщини зросла більше ніж вдвічі

Середньомісячна заробітна плата у сільському господарстві зросла вдвічі, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

poltavska-khvilia_xcwi/XSSBozonR.jpeg
фото ілюстративне

На Полтавщині за січень-жовтень 2021 року середньомісячна зарплата штатних працівників сільгосп сфери зросла на 115,7% і склала 11 тис. 034 грн у порівнянні з відповідним періодом попереднього року. Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики України посилаючись на дані Державної служби статистики України.

poltavska-khvilia_xcwi/_m9BTzonR.jpeg
інфонрафіка

Полтавщина ввійшла до п'ятірки областей, які мають найбільший рівень оплати праці в сільському господарстві. До п'ятірки ввійшли: Івано-Франківська (16044 грн), Тернопільська (13706 грн), Львівська (12973), Чернігівська (12259) та Полтавська області (11034).

Також варто зазначити, що у Державному бюджеті на 2022 рік для Мінагрополітики передбачаються видатки, зокрема на: фінансову підтримку сільгосптоваровиробників — 4,4 млрд грн; підтримку фермерських господарств — 180 млн грн; проведення земельної реформи — 139,4 млн грн; проведення інвентаризації земель та оновлення картографічної основи державного земельного кадастру — 237,8 млн грн.

Раніше ми писали про те, що збільшилась зарплата голови Полтавської ОДА.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар