Збитки від удару по Кременчуку попередньо оцінили у 25 млн грн

У Кременчуці опрацювали приблизно 98 пошкоджених об'єктів внаслідок ракетного удару 22 вересня. Це приблизно 60% від загальної кількості.

poltavska-khvilia_xcwi/bLKjrHZIR.webp
Фото: Віталій Малецький

Про це повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький під час обласної апаратної наради 25 вересня, передає «Кременчуцький Телеграф».

Орієнтовна сума компенсації на сьогодні складає 25,5 млн грн. Внаслідок удару сильно постраждала будівля Кременчуцького льотного коледжу.

За словами мера, у місті працювали сім груп фахівців щодо обстеження пошкоджень внаслідок ракетного обстрілу. Роботи наразі продовжуються.

«Проблема в тому, що деяких людей немає у квартирах або не живуть, або виїхали. І до них досить складно потрапити всередину, для того, щоб об’єктивно оцінити суми збитків», — сказав міський голова.

Площа зруйнованих або пошкоджених вікон складає 1643 квадратних метри, покрівля — 4918 квадратних метрів, фасадів — 770 квадратних метрів.

«По об’єкту, в який було влучання, ми обстеження не робили. Там треба додаткова працювати фахівцям», — повідомив Віталій Малецький.

Раніше ми писали, що на 24 вересня у Кременчуці 55 травмованих, з яких шестеро – діти. 19 людей перебувають на стаціонарному лікуванні в міських лікарнях, серед них одна дитина.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар