Зеленський закликав учасників G20 швидко відреагувати на ракетні атаки росії

Президент України у відеозверненні до учасників G20 заявив, що після обговорення, як закінчити війну, росія випустила по Україні 100 ракет.

poltavska-khvilia_xcwi/URUVbmO4g.jpeg

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський на саміті Великої двадцятки:

«Учора на нашому саміті всі говорили про те, як закінчити російську війну. Російський представник навіть давав якісь коментарі... А після цього майже 100 російських ракет вдарили по Україні. Спалені житлові будинки. Знову зруйновані електростанції. Сотні міст залишилися без електрики, без подачі води й тепла. Інтернет-трафік упав на дві третини – уявіть собі цей масштаб».

Також Президент наголосив, що внаслідок російської ракетної атаки є людські жертви, зокрема в Польщі. Тому Зеленський закликав учасників саміту до швидкої реакції.

«На жаль, є людські жертви. Причому не тільки в Україні! Російські ракети вчора вдарили по території сусідньої Польщі. Має бути швидка реакція. Ця ракетна атака – ось справжній виступ Росії на "двадцятці". Тому коли я кажу "G19", я не помиляюся. Бо Росія – терорист, і ми від нього захищаємося. Така реальність», — додав Президент.

Виступ Володимира Зеленського на саміті G20: коротко найголовніше (відео)

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар