Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання

Жителі старостатів Полтавської громади закликають безкоштовно підвозити дітей до міста

0
Жителі старостатів Полтавської громади закликають безкоштовно підвозити дітей до міста

На офіційному сайті Полтавської міської ради зареєстрували петицію, в якій просять розробити програму, яка передбачає безкоштовний проїзд найменших мешканців старостинських округів до Полтави.

Фото ілюстративне

За словами автора петиції Богдана Дмитренка, більшість дітей, які проживають у старостатах, навчаються в школах Полтави та їздять на заняття до полтавських гуртків, оскільки їх замало в старостинських округах. Чоловік звернувся до депутатів міської ради з проханням створити програму безкоштовного проїзду для дітей.

Пан Богдан зазначив, що багато дітей в місті користуються безкоштовним проїздом на тролейбусах, а в старостинських округах проїзд дорогий, тож діти не мають змоги їздити до міста й розвиватися. Підтримати та писати петицію можна за посиланням.

Нагадаємо, понад 20 освітніх закладів Полтавщини досі не мають укриттів.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку