Зламав щелепу за незварений суп: у Полтаві засудили чоловіка за побиття дружини

Полтавця, який побив дружину, отримає 1,5 роки позбавлення волі.

poltavska-khvilia_xcwi/P_-7RJo7R.jpeg
Фото: volynnews.com

Відповідний вирок ухвалив Київський районний суд Полтави, стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

За даними реєстру, 22 грудня 2020 року близько 08:30 у обвинуваченого виник конфлікт з дружиною з приводу виконання нею її домашніх обов`язків. На його думку, зранку його дружина виконувала домашні обов`язки не в тій послідовності, що він вважав за потрібне, тобто спочатку поставила собі каву і вийшла на балкон палити, а не приготувала донці суп.

Під час сварки, він побив дружину. Наніс п'ять ударів кулаком в ділянку голови й обличчя. А коли жінка впала на підлогу, завдав ще близько трьох ударів ногою без взуття в ділянку рук та плеча.

На суді обвинувачений не визнав свою вину. Сказав, що не знає, чому приїздила до їх помешкання швидка допомога і поліція. Щодо синців на обличчі та руках чоловік повідомив, що їх походження йому не відомо. Стверджує, що тілесних ушкоджень потерпілій не наносив. Позовні вимоги потерпілої не визнав.

Суд оцінив показання обвинуваченого, як спробу уникнути відповідальності. Оскільки, згідно з висновком судово-медичної експертизи, експерт повністю виключив можливість спричинення поранень жінки внаслідок падіння.

Дії чоловіка кваліфікували за ч. 1 ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Йому призначили півтора року позбавлення волі. Крім того, з обвинуваченого мають стягнути на користь дружини 230 000 грн завданої моральної шкоди.

Нагадаємо, що один з нападників на дівчину біля «Конкорду» здався поліції

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар