Зміни на воєнний час: кого з українців не призовуть на службу

Відстрочку від призову на військову службу в Україні офіційно отримали наукові, науково-педагогічні та педагогічні співробітники. Норма стосується воєнного часу.

poltavska-khvilia_xcwi/cg3RTSk4R.jpeg

Про це повідомив у Telegram-каналі депутат від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко, який являється співавтором документа.

Окрім цього, якщо чоловік і дружина є військовослужбовцями, у відпустку з догляду за дитиною може піти будь-хто з батьків. Норма діятиме на рівних умовах у мирний час та в особливий період чи воєнний час.

Також депутати ухвалили законопроєкт №7481 згідно з яким, не підлягають мобілізації особи, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, дочка, батько, мати, дідусь, бабуся чи рідні брат чи сестра) загинули або зникли безвісти під час здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також при забезпеченні національної безпеки та оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії проти України під час дії військового стану.

Нагадаємо, 29 липня на Лубенщині лунатимуть постріли: зберігайте спокій.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар