ЗСУ взяли в кільце Бучу, Ірпінь та Гостомель

Ірпінь, Буча та Гостомель, які раніше були окуповані російськими терористичними військами, взяті в кільце Збройними силами України.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Бучанської міської ради.

Крім того, як заявляють у Національні поліція України, в Ірпені відновлюють роботу поліцейські. "Розпочинаються зачистки території від диверсантів, але головне завдання зараз - допомога та евакуація мирним мешканцям, які ще досі залишаються в Ірпені", - зазначив голова Національної поліції Ігор Клименко.

poltavska-khvilia_xcwi/UbItR3P7g.jpeg

Водночас за повідомленням Бучанської міської ради, "Макарівська, Бучанська, Ірпінська, Дмирівська громади залишаються під постійним обстрілом ворога, в Дмитрівській – пересування ворога, обстріли навколишніх сіл. Вночі обстріляли Шпитьки, що спричинило пожежі. Постійно ведуться бої на Житомирській трасі".

"Села Загальці, Галинка, Качали, Стара Буда, Мирча, Тальське Бородянської громади окуповані. Села без зв’язку. Окупанти вдираються у хати, шукають їжу та алкоголь. Російські окупанти вдираються до осель, мародерять , відстрілюють собак, худобу ріжуть на м‘ясо.
Немішаєвська громада - нема світла, газу, зв'язку. Потребують продуктів, води, медикаментів. Великий запит на евакуацію. Окопується ворог" - йдеться в повідомленні.
poltavska-khvilia_xcwi/RAUaR3Png.jpeg

Нагадаємо, що Ірпінь, Буча та Гостомель одними з перших взяли на себе удар російських окупантів, які вторглися на територію України. У перший день війни ворог намагався висадити десант на аеродром "Антонова" у Гостомелі. З того часу в цій частині Київщини постійно тривали бої та обстріли росіянами житлових кварталів.

Нагадаємо, що станом на сьогодні окупанти втратили в Україні вже понад 15600 своїх солдат і офіцерів.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар