Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання

Полтава планує витратити три мільйони гривень на перевезення мобілізованих

0
Полтава планує витратити три мільйони гривень на перевезення мобілізованих

Департамент цивільного захисту Полтави оголосив тендер. 3 млн грн виділено на нерегулярні пасажирські перевезення до кінця 2026 року.

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради планує залучити приватних перевізників для виконання програми «Полтавський спротив». На послуги з нерегулярних пасажирських перевезень з місцевого бюджету виділили три мільйони гривень. Про це відомо з ресурсу Prozorro. Виконавець має забезпечити перевезення пасажирів територією України до кінця 2026 року. Орієнтовний обсяг роботи — від 90 до 100 тисяч кілометрів. Маршрути можуть бути дальніми: один рейс в обидві сторони складатиме близько 1000–1500 кілометрів. За вимогами, перевізник повинен мати:
  • пʼять автобусів місткістю не менше 28 місць;
  • вісім автобусів місткістю не менше 19 місць;
  •  пікап (типу Mitsubishi L200 або аналог) для супроводу чи спеціальних потреб.
У штаті компанії має бути щонайменше 20 водіїв з категорією «D», які пройшли навчання з надання першої допомоги. Подати свої пропозиції компанії можуть до 13 січня 2026 року. Того ж дня відбудеться аукціон, який визначить переможця. Нагадаємо, полтавська школа витратить понад 2,5 мільйона гривень на підвіз учнів. Також ми писали, що в Україні затвердили правила перевезення тварин у автобусах.
0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку