Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання

Ремонти й холод: девʼять шкіл Полтави тимчасово працюють дистанційно

0
Ремонти й холод: девʼять шкіл Полтави тимчасово працюють дистанційно

Станом на 6 листопада девʼять шкіл Полтави навчаються дистанційно. Очне навчання планують відновити у більшості закладів до 20 листопада.

Станом на 6 листопада девʼять полтавських шкіл продовжує навчання онлайн. Причини різні — ремонтні роботи, проблеми з опаленням або відсутність укриття. 

Про це «Полтавській хвилі» розповіли в пресслужбі Полтавської міськради.

Коли діти зможуть повернутися за парти?

10 листопада планують відновити очне навчання у чотирьох закладах:
  • Ліцей № 4 (ремонтують тепломережу);
  • Школа № 30 (також ремонт тепломережі);
  • Спеціальна школа № 40 (ремонтні роботи);
  • Багатопрофільний ліцей № 1 (чекають на підключення опалення від педуніверситету).
Наступна група шкіл має повернутися 17 листопада. Це:
  • Школа № 5 (тривають ремонти у будівлі та на території);
  • Школа № 23 (ремонтні роботи);
  • Школа № 28 (також ремонтні роботи);
Найдовше на «дистанційці» пробуде гімназія № 12. У ній ремонтують укриття, тому учні повернуться до класів орієнтовно лише 20 грудня. Окрема ситуація у Малопавчанській початковій школі. Вона залишається на дистанційному навчанні, оскільки у закладі відсутнє укриття. Нагадаємо, у полтавській школі витратять два мільйони на ремонт класів. Також ми розповідали, що майже 10 мільйонів планують витратити на ремонт пошкодженого дитсадка у Полтаві.
0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку