Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Кримінал
1 хв читання

У Полтаві перенесли суд про загибель в аварії службовця ТЦК та поліцейського

0
Фото: Полтавська обласна прокуратура.

Фото: Полтавська обласна прокуратура.

У Полтавському районному суді 17 червня о 9:00 відбулося засідання у справі про смертельну аварію, у якій загинули поліцейський і військовий ТЦК.

Про це повідомила кореспондентка Полтавської хвилі із зали суду.

На засідання не з’явилися потерпілі та свідки обвинувачення. Один зі свідків проходить реабілітацію після операції. Інший свідок не зміг прибути до Полтави та попросив долучитися через відеоконференцію з одного із судів Кременчука. Розгляд перенесли на 20 липня о 13:00.

Прокурор попросив оголосити перерву та організувати відеоконференцію з Автозаводським районним судом Кременчука. Учасники процесу не заперечували.

Передісторія

Аварія сталася 2 травня 2025 року неподалік села Мачухи Полтавського району. За даними слідства, правоохоронець за кермом службового автомобіля Skoda порушив правила дорожнього руху та зіткнувся з іншою автівкою.

Через це загинули двоє пасажирів Skoda — поліцейський та військовий ТЦК. Сам водій і ще один пасажир отримали травми.

Обвинуваченим у справі є Андрій Даниленко. Його підозрюють у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох людей.

Нагадаємо, на Полтавщині винесли вирок експравоохоронцю за те, що на підпитку на автівці збив двох 17-річних сестер у Карлівці. Обидві дівчини загинули на місці.

Також, раніше ми писали, що Шевченківський райсуд відправив під цілодобовий домашній арешт чоловіка, який наїхав автівкою на поліцейського. Інцидент стався під час перевірки документів, коли з'ясувалося, що водій перебуває в розшуку за порушення правил мобілізації.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку