Зміст
Вступ
23 червня негода на Полтавщині залишила без електроенергії частину жителів Гадяцької громади.
Про це повідомили у Полтавській ОВА.
Через сильний вітер та грозу знеструмило будинки близько 600 споживачів. На місцях поривів уже працюють ремонтні бригади, які відновлюють пошкоджені лінії.
Нагадаємо, на Полтавщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Також ми писали, що на Полтавщині викрили схему рубки дерев.
0












