Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Кримінал
1 хв читання

У Кременчуці шукають можливого вбивцю

0
У Кременчуці шукають можливого вбивцю

Кременчуцьке райуправління поліції розшукує чоловіка, якого підозрюють у вчиненні вбивства.

Підозрюваного звуть Гавриш Євгеній Миколайович, 22.10.1987 року народження, мешканець м. Кременчук, раніше судимий. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Полтавській області. 

Розшукуваний чоловік може бути причетним до вбивства, яке сталося 29 вересня на проспекті Лесі Українки, 29, що у Кременчуці.  Того дня невідомий спричинив ножові поранення двом місцевим жителям. Унаслідок нападу один із потерпілих від отриманих ушкоджень помер на місці, іншого у тяжкому стані госпіталізували до медичного закладу.

У зв’язку з вищевикладеним, поліція Полтавщини закликає громадян, кому відомо місце переховування даної особи, терміново повідомити до Кременчуцького районного управління поліції за телефонами: 0532-5167301, 0987392630, 102 або будь-яким іншим зручним способом

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку