Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання

У лікарнях Полтави залишаються семеро постраждалих від обстрілу

0
Ілюстративне фото. Джерело: <span>Павло Кириленко</span>

Ілюстративне фото. Джерело: Павло Кириленко

Станом на ранок 22 червня у міських лікарнях перебувають семеро постраждалих після ворожої атаки 20 червня.

Про це розповіли у Полтавській міськраді.

Серед них — п’ятеро дітей. Троє дітей у тяжкому, але стабільному стані, вони під постійним наглядом лікарів. Ще двоє проходять лікування у травматологічному відділенні: їхній стан стабільний, вони готуються до виписки.

Також у медзакладах залишаються двоє дорослих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.

Нагадаємо, що росіяни атакували Полтаву 20 червня. Зафіксували влучання по території двох підприємств. Від атаки пошкоджені будівлі підприємств, автомобілі та житлові будинки поруч. Під завалами знайшли тіло людини. Ще одна людина померла в лікарні. Тому 21 червня у місті оголосили День жалоби.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку