Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області

У медзакладах Полтавщини збільшать кількість реабілітологів

0
У медзакладах Полтавщини збільшать кількість реабілітологів

Полтавщина має розробити проєкт з «Формування єдиної системи реабілітаційної допомоги», в рамках якої жителі регіону матимуть доступ до послуг соцсупроводу, реабілітації та безбар'єрних маршрутів із всіх громад.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОВА. 

Оскільки під час повномасштабного вторгення зросла потреба в реабілітаційній допомозі для військових та людей, що постраждали від обстрілів чи мають хронічні захворювання, Полтавщина має розробити новий проєкт допомоги для відновлення.

У рамках проєкту в медзакладах регіону мають збільшити кількість фахівців з реабілітації, яких залучатимуть після навчання в закладах освіти. Також для жителів Полтавщини мають забезпечити доступний транспорт, який дасть змогу безперешкодно добиратися в обласний центр із віддалених громад. 

Нагадаємо, у Полтаві створять мережу лікарень та скоротять посади.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку