«Полтававодоканал» завершує ремонт відстійника №3 на Супрунівських очисних спорудах. Раніше він використовувася для очищення стічних вод. Але через значний знос конструкцій він перебував у критичному стані.
Про це повідомили у «Полтававодоканалі».
Фахівці вже демонтували пошкоджені конструкції, встановили нові підпорки, нанесли захисне покриття, повернули на місце залізобетонні елементи, а також частково замінили металеві конструкції та мулосмоки.
На фінальному етапі залишилося провести герметизацію стиків. Для цього потрібно залучити спеціалістів відповідної кваліфікації.
Після завершення ремонту відстійник №3 знову зможуть використовувати в роботі очисних споруд. Всі роботи підприємство виконувало за свій рахунок.
Нагадаємо, що «Полтававодоканал» оштрафували на 136 тисяч гривень за зловживання монопольним становищем. За даними АМКУ, підприємство блокувало роботу сторонніх проєктантів та затягувало погодження документів для підключення до води.
Також ми писали, як що «Полтававодоканал» витратить понад два мільйони гривень на проєкт сонячної електростанції.












