У Полтаві планують витратити понад 15 мільйонів гривень на ремонт колектора

Колектор. Фото: водоконал
Зміст
Вступ
На вулиці Оржицькій у Полтаві планують відремонтувати аварійний каналізаційний колектор «ГРЛ». На виконання робіт готові спрямувати понад 15,2 мільйона гривень.
Про це стало відомо з тендеру, опублікованого на платформі Prozorro.
Згідно з документацією, реконструкція необхідна для ремонту аварійної ділянки каналізаційного колектора. У підприємстві стверджують, що роботи мають допомогти запобігти подальшому руйнуванню мережі та зменшити ризики для довкілля.
Фінансування проєкту передбачене з кількох джерел. Найбільшу частину коштів — 11,25 мільйона гривень — планують виділити з державного бюджету. Ще 3,75 мільйона гривень мають надійти з місцевого бюджету. Решту суми покриють за рахунок власних коштів підприємства.
Нагадаємо, що із 2 червня у Полтаві тимчасово перекрили рух транспорту на частині вулиці Пилипа Орлика через ремонтні роботи на каналізаційному колекторі.











