Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання
(Оновлено: about 2 months ago)

У Полтаві запустили опитування щодо долі Монумента слави

0
Фото: Полтавська хвиля

Фото: Полтавська хвиля

У Полтаві запрошують мешканців пройти опитування щодо майбутнього Монумента слави у Корпусному парку.

Дослідниця Марина Александрович ініціювала проведення опитування серед полтавців, щоб дізнатися їхню думку щодо майбутнього пам’ятки.

Приводом стала дискусія «(Пере)осмислюючи імперський міф Полтави», яка незщодавно відбулася у Державному історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви». Під час заходу історики та учасники обговорювали, як відійти від імперського наративу у висвітленні історії міста та регіону.

У цьому контексті важливим постало питання подальшої долі Монумента слави у Корпусному парку — як одного з найбільш помітних символів російської імперської присутності у публічному просторі Полтави.

Марина Александрович закликає полтавців долучитися до її опитування, щоб дізнатисядумку громади щодо майбутнього пам’ятки.

Опитування триватиме близько 10 хвилин. Пройти його можна за посиланням.

Нагадаємо, 14 квітня 2026 року до 11:00 Кременчуцька станція переливання крові терміново потребує донорів усіх груп крові. Детальніше – в новині.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку