Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
Менше хвилини читання
(Оновлено: about 3 hours ago)

У полтавських лікарнях залишаються п’ятеро постраждалих після атаки

0
Фото: Ілюстративне. Джерело: LSM.

Фото: Ілюстративне. Джерело: LSM.

Станом на ранок 26 червня у міських лікарнях залишаються п’ятеро людей, які постраждали від російської атаки по Полтаві.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Серед них — троє дітей. Одну дитину лікують у травматології, ще двох — у хірургії.

Стан усіх пацієнтів медики оцінюють як стабільний.

Нагадаємо, у Полтаві о 20:08 було чутно вибухи. Раніше моніторінгові канали повідомляли про наближення ракет до Полтави.

Також, через цю атаку загинули двоє людей. Травмувалося 14 людей, серед них — шестеро дітей.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку