Соціум
Менше хвилини читання
(Оновлено: about 3 hours ago)
У полтавських лікарнях залишаються п’ятеро постраждалих після атаки

Фото: Ілюстративне. Джерело: LSM.
Зміст
Вступ
Станом на ранок 26 червня у міських лікарнях залишаються п’ятеро людей, які постраждали від російської атаки по Полтаві.
Про це повідомили у Полтавській міській раді.
Серед них — троє дітей. Одну дитину лікують у травматології, ще двох — у хірургії.
Стан усіх пацієнтів медики оцінюють як стабільний.
Нагадаємо, у Полтаві о 20:08 було чутно вибухи. Раніше моніторінгові канали повідомляли про наближення ракет до Полтави.
Також, через цю атаку загинули двоє людей. Травмувалося 14 людей, серед них — шестеро дітей.
0











