Новини
1 хв читання
У Полтавському ліцеї відремонтують майстерню за понад 500 тисяч гривень

Зміст
Вступ
Ліцей № 26 «Шевченківський» у Полтаві планує капітальний ремонт майстерні за 684 тисячі гривень. Роботи охоплюють демонтаж старих конструкцій, оновлення підлоги, стін, стелі та повну заміну дротів. Завершити їх мають до кінця липня, а підрядника визначать 17 червня
Ліцей № 26 «Шевченківський» Полтавської міської ради шукає підрядника для ремонту майстерні. На це планують витратити 684 тисячі гривень.
Роботи мають закнічити до кінця липня 2025 року. Підрядника обиратимуть 17 червня.
Нагадаємо, чотири заклади Полтавщини отримають кошти на оновлення майстерень. Загалом не це планують витратити 35 мільйонів 100 тисяч гривень.
Також ми розповідали, нещодавно Управління житлово-комунального господарства виконкому міськради оголосило три тендери на ремонт дитячих майданчиків. Загальна вартість склала понад пів мільйону, однак які саме роботи виконають — поки не відомо.
0











