Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання

У полтавському ліцеї проведуть аварійний ремонт укриття за 1,4 мільйони

0
У полтавському ліцеї проведуть аварійний ремонт укриття за 1,4 мільйони

У ліцеї №17 «Інтелект» планують відремонтувати укриття. Попередньо, вартість робіт складає 1,45 мільйони гривень. Завершити ремонт планують у листопаді цьогоріч.

У ліцеї №17 «Інтелект» планують відремонтувати укриття. Попередньо, вартість робіт складає 1,45 мільйони гривень. Завершити ремонт планують у листопаді цьогоріч. Відповідний тендер розмістили на сайті Рrozorro. У підвальному приміщенні, яке слугує у ролі укриття, планують:
  • оновити підлогу, а саме цементну стяжку та покриття;
  • облаштувати перегородки;
  • монтувати нові дверні блоки.
Вартість робіт оцінили у 1 450 000 гривень. Завершити ремонт мають до листопада цьогоріч. Наразі, заклад шукає підрядника. Нагадаємо, що у ліцеї №29 планують провести капітальний ремонт частини підвального приміщення, яке використовується у ролі укриття. На це з бюджету виділять понад 9 мільйонів гривень. Роботи хочуть завершити до кінця лютого 2026 року.
0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку