Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Гроші
1 хв читання
(Оновлено: about 3 hours ago)

У полтавському ліцеї планують облаштувати лабораторію за 4,5 мільйона гривень

0
Ліцеї № 17

Ліцеї № 17. Фото: Полтавщина

У Ліцеї №17 «Інтелект» планують відремонтувати два кабінети та STEM-лабораторію. На створення сучасного освітнього простору хочуть спрямувати понад 4,5 мільйонів гривень із місцевого бюджету.

Про це стало відомо з тендеру, оприлюдненого на Prozorro 24 червня.

Подати тендерні пропозиції учасники можуть до 2 липня. Завершити ремонт підрядник має до 1 грудня 2026 року.

За умовами тендерної документації, підрядник має виконати демонтажні роботи: розібрати покриття, стіни та стелі.

Після цього у приміщеннях мають облаштувати нову підлогу, підвісні стелі, відремонтувати стіни, встановити підвіконня, дверні блоки, світильники, розетки та вимикачі. Окремо передбачені роботи з електроосвітлення, водопостачання, водовідведення та опалення.

Зокрема, у документації йдеться про ремонт 180 м² підлоги, монтаж 42 світильників, встановлення 96 розеток, нових радіаторів, умивальників і прокладання інженерних мереж.

Нагадаємо, що управління капітального будівництва Полтави замовило додаткові роботи в укритті будинку колишньої гімназії Віри Ахшарумової-Бєльської. Вартість нової угоди перевищує 10,2 мільйона гривень.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку