Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання

Школярки з Полтавщини здобули нагороди на міжнародній олімпіаді у США

0
Школярки з Полтавщини здобули нагороди на міжнародній олімпіаді у США

Чотири школярки з Полтавщини перемогли у фіналі міжнародної олімпіади GENIUS Olympiad у США. Вони представили власні творчі та дослідницькі проєкти й отримали відзнаки у різних категоріях.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

GENIUS Olympiad — це міжнародний конкурс для молодих дослідників, винахідників, екологів та митців.

Хто здобув відзнаки

Відзнаку в категорії «Короткометражний фільм» здобула Анастасія Бабенко, учениця Ліцею №38 імені Івана Павловського. Вона представила проєкт «Відлуння майбутнього».

У категорії «Мистецтво: дизайн постерів» відзначили Анну Мащенко, ученицю Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради. Її проєкт має назву «Вплив швидкої моди на довкілля».

Почесну відзнаку в категорії «Мистецтво: фотографія» отримала Ніка Рябенко, учениця Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені Івана Котляревського. Вона презентувала проєкт «Нерозчинне».

Ще одну нагороду в категорії «Мистецтво: дизайн постерів» виборола Емілія Стогній, також учениця ліцею №1 імені Івана Котляревського. Її проєкт — «Здоров’я чорнозему = наше здоров’я!».

Нагадаємо, що Людмила Лузан з Горішніх Плавнів виступила на чемпіонаті Європи в Португалії та завершила змагання з чотирма золотими медалями.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку