Соціум
1 хв читання
У Полтаві усіх постраждалих від ракетного удару дітей перевели з реанімації

Ілюстративне фото. Джерело: Суспільне
Зміст
Вступ
Станом на 24 червня у полтавських лікарнях перебувають шість людей, які постраждали від російського ракетного удару 20 червня. Усіх дітей перевели з реанімації до відділень.
Про це повідомили у Полтавській міськраді.
Постраждалі діти проходять лікування у таких відділеннях:
- двоє дітей перебувають у травматологічному відділенні;
- двоє дітей проходять лікування у хірургічному відділенні;
- одну дитину виписано додому у задовільному стані.
Також лікування продовжують двоє дорослих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.
Нагадаємо, що окупанти атакували Полтаву 20 червня. Зафіксували влучання по території двох підприємств. Від атакипошкодженібудівлі підприємств, автомобілі та житлові будинки поруч. Під завалами знайшли тіло людини. Ще одна людина померла в лікарні.
0











