Вбивство через худобу: на Полтавщині судитимуть 53-річного чоловіка

Зміст
Вступ
До суду скерували обвинувачення щодо 53-річного жителя Козельщинської громади, якого підозрюють в умисному вбивстві співмешканки через худобу. Чоловік перебуває під вартою.
Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі.
За даними слідства, трагедія сталася 1 березня 2026 року після повернення пари з гостей. Між ними виникла сварка. Чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вимагав, щоб жінка доглянула худобу, однак вона відмовилася.
Під час конфлікту він ударив 57-річну жінку кухонним ножем. За висновком судово-медичної експертизи, поранення грудної клітини з ушкодженням правої легені стало смертельним. Після цього чоловік зателефонував невістці. Саме вона викликала правоохоронців. Загибла працювала соціальною працівницею в комунальній установі.
Нагадаємо, на Полтавщині винесли вирок жінці за вбивство немовляти.
Також ми писали, що хто вбив кенгуру та оленят на Полтавщині.











