Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Новини
1 хв читання

«Вічна дружба Донбасу та росії»: на Полтавщині судили жінку за пропаганду

0
«Вічна дружба Донбасу та росії»: на Полтавщині судили жінку за пропаганду

Жителька Горішніх Плавнів отримала умовний термін за те, що поширювала у соцмережі «Однокласники» матеріали на підтримку російської агресії. Суд присудив їй п'ять років позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання з іспитовим строком на один рік.

Жителька Горішніх Плавнів отримала умовний термін за те, що поширювала у соцмережі «Однокласники» матеріали на підтримку російської агресії. Суд присудив їй п'ять років позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання з іспитовим строком на один рік. Про це відомо з Єдиного судового реєстру. У серпні та листопаді 2023 року жінка заперечувала збройну агресію росії та вихваляла окупантів. Так, у серпні вона розмістила публікацію про меморіальний комплекс Савур-Могила. У ній жінка писала про «пам'ятну таблицю про вічну дружбу Донбасу і росії», яку там нібито встановили ще у 2008 році. За висновками експертизи допис є запереченням російської агресії проти України, розпочатої у 2014 році. У листопаді 2023 року вона опублікувала ще один допис, в якому вихваляла окупантів. Мова йшла про відкриття пам'ятника «металургам, які віддали життя за мир на Луганській землі» в Алчевську. У тексті публікації вона писала, що ці люди «встали на захист російського Донбасу» та «довели, що наш народ перемогти неможливо», а їхні імена «святі». Експертиза також підтвердила, що ця публікація глорифікує осіб, які здійснювали збройну агресію рф.

Жінка повністю визнала свою провину. Між нею та прокурором була укладена угода про визнання винуватості. Суд призначив їй п'ять років тюрми, але звільнив від відбування покарання з іспитовим строком на один рік. Протягом цього часу вона має періодично з'являтися до служби пробації та повідомляти про зміну місця проживання.

Нагадаємо, у Київському районному суді оголосили вирок полтавцю, який поширював антиукраїнські публікації у своїх соцмережах та виправдовував війну росії на території України. Також ми писали, у Полтаві судять чоловіка, який підтримував путіна, погрожував убивством і тероризував місто.

Раніше повідомляли, що жінка в «Одноклассниках» виправдовувала російські злочини. У своїх постах вона звинувачувала Україну у війні та писала вірші-роздуми на тему «конфлікту». Суд призначив їй випробувальний термін строком на три роки та вилучив телефон.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку