Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання

Великодній обмін: ще 175 військових повернулися з російського полону

0
Фото з телеграм-каналу Володимира Зеленського

Фото з телеграм-каналу Володимира Зеленського

11 квітня 2026 року з російського полону до України повернулися воїни Збройних Сил, нацгвардійці, прикордонники, рядові, сержанти, офіцери та семеро цивільних.

Про це повідомив президент України.

Воїни захищали Україну на різних напрямках: у Маріуполі, на ЧАЕС, на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському, Курському напрямках.  Більшість була в полоні з 2022 року. І ось – вдома.

Серед повернутих людей є поранені.

Нагадаємо, що ще двох воїнів з Полтавщини звільнили з полону.

Також, ми писали, що 5 лютого під час обміну військовополоненими в Україну повернувся житель Шепелівки Олексій Пушкар. У полоні 43-річний військовий перебував майже три роки

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку