Великодній обмін: ще 175 військових повернулися з російського полону

Фото з телеграм-каналу Володимира Зеленського
Зміст
Вступ
11 квітня 2026 року з російського полону до України повернулися воїни Збройних Сил, нацгвардійці, прикордонники, рядові, сержанти, офіцери та семеро цивільних.
Про це повідомив президент України.
Воїни захищали Україну на різних напрямках: у Маріуполі, на ЧАЕС, на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському, Курському напрямках. Більшість була в полоні з 2022 року. І ось – вдома.
Серед повернутих людей є поранені.
Нагадаємо, що ще двох воїнів з Полтавщини звільнили з полону.
Також, ми писали, що 5 лютого під час обміну військовополоненими в Україну повернувся житель Шепелівки Олексій Пушкар. У полоні 43-річний військовий перебував майже три роки











