Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання
(Оновлено: about 2 months ago)

З 1 червня у Полтаві зросте тариф на вивезення сміття

0
Фото: Deposit.Photos

Фото: Deposit.Photos

У Полтаві ухвалили рішення підвищити тариф на вивезення сміття. Зміни діятимуть з 1 червня 2026 року.

Про це повідомили на сторінці Полтавське КАТП-1628.

Проєкт підтримали через зміни в законодавстві. Тепер тариф включає всі види відходів: побутові, роздільно зібрані, великогабаритні, небезпечні та зелені. Раніше у Полтаві вивозили пластик, папір, скло та небезпечні відходи, але окремо ці послуги не оплачувалися мешканцями. Рішення ухвалили через зростання витрат на пальне та ремонтні матеріали, а також збільшення фонду оплати праці працівників комунального підприємства.

Від 1 червня мешканці громади сплачуватимуть у місяць:

  • 47,63 гривні для мешканців багатоквартирних будинків у Полтаві;
  • 53,57 гривні для мешканців приватного сектору в Полтаві;
  • 49,11 гривні для мешканців багатоквартирних будинків у старостатах;
  • 47,25 гривні для мешканців приватного сектору у старостатах.

Окрім цього, абонентська плата становитиме 7,20 гривні на місяць.

Нагадаємо, що у Полтаві хочуть майже вдвічі підвищити щомісячну плату за вивіз сміття.

Також, ми писали, що жителі Полтавської громади заборгували за вивіз сміття понад 25 мільйонів гривень.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку