З 1 червня у Полтаві зросте тариф на вивезення сміття

Фото: Deposit.Photos
Зміст
Вступ
У Полтаві ухвалили рішення підвищити тариф на вивезення сміття. Зміни діятимуть з 1 червня 2026 року.
Про це повідомили на сторінці Полтавське КАТП-1628.
Проєкт підтримали через зміни в законодавстві. Тепер тариф включає всі види відходів: побутові, роздільно зібрані, великогабаритні, небезпечні та зелені. Раніше у Полтаві вивозили пластик, папір, скло та небезпечні відходи, але окремо ці послуги не оплачувалися мешканцями. Рішення ухвалили через зростання витрат на пальне та ремонтні матеріали, а також збільшення фонду оплати праці працівників комунального підприємства.
Від 1 червня мешканці громади сплачуватимуть у місяць:
- 47,63 гривні для мешканців багатоквартирних будинків у Полтаві;
- 53,57 гривні для мешканців приватного сектору в Полтаві;
- 49,11 гривні для мешканців багатоквартирних будинків у старостатах;
- 47,25 гривні для мешканців приватного сектору у старостатах.
Окрім цього, абонентська плата становитиме 7,20 гривні на місяць.
Нагадаємо, що у Полтаві хочуть майже вдвічі підвищити щомісячну плату за вивіз сміття.
Також, ми писали, що жителі Полтавської громади заборгували за вивіз сміття понад 25 мільйонів гривень.











