Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області

З початку року у Полтаві прибрали майже десять тисяч стихійних сміттєзвалищ

0
З початку року у Полтаві прибрали майже десять тисяч стихійних сміттєзвалищ

У 2025 році у Полтаві вивезли близько 150 тисяч кубометрів відходів — це як 21 футбольне поле, завалене сміттям.

З початку року комунальники прибрали в Полтаві понад 9,9 тисячі стихійних сміттєзвалищ. За цей час вивезли близько 150 тисяч кубометрів відходів — це як 21 футбольне поле, завалене сміттям.

Про це повідомили на сторінці КАТП-1628. Підприємство зазначає, що основною причиною появи сміттєзвалищ є недотримання мешканцями правил благоустрою та викидання відходів у несанкціонованих місцях.

Що робити, якщо ви побачили порушення?

Якщо ви стали свідком, як хтось викидає сміття в недозволеному місці, повідомте про це поліції або зателефонуйте до Інспекції з контролю за благоустроєм за номером: 0532 56 46 25.

Який за це штраф?

За незаконне викидання сміття передбачена адміністративна відповідальність:
  • Для звичайних громадян: штраф від 340 до 1360 грн.
  • Для посадових осіб та підприємств: від 850 до 1700 грн.

Куди викидати великогабаритне сміття?

Для старих меблів чи будівельних відходів у місті є спеціальні баки. За нормативами, на одну людину припадає 0,35 м³ такого сміття на місяць. Якщо у вас багато будівельного чи іншого великого сміття, можна замовити окремий контейнер за телефонами: +38 050 304 61 82 або +38 050 223 97 91. Нагадаємо, під Полтавою планують створити майданчик для відходів деревини та листя.
0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку