Аварійну дорогу у Біологічному не ремонтують через відсутнє фінансування

Згідно з договором, дорогу ремонтуватимуть у співфінансуванні між Полтавською міськрадою та Агентством місцевих доріг. В Агентстві кажуть, що чекають фінансування від міськради. Водночас міська влада говорить, що гроші виділені, але Агентство відмовилося від фінансування.

poltavska-khvilia_xcwi/quRRMRGSR.jpeg
Дорога у Біологічному

У травні полтавці підтримали петицію щодо ремонту дороги у селі Біологічне. Згодом, питання ремонту винесли на депутатську комісію, на якій пообіцяли почати роботи у 2023 році.

Фінансувати ремонт планували згідно з укладеним договором, який передбачає співфінансування між Полтавською міською радою та Агентством місцевих доріг у Полтавській області. Місто та державне підприємство повинні виділити по 50% від вартості робіт. Йдеться про загальну суму у близько 84 млн грн, але ця сума передбачає ремонт доріг у всіх старостатах громади.

poltavska-khvilia_xcwi/WeCkMRMSg.jpeg
Дорога у селі

Авторка петиції та жителька села Біологічне Діана Качур каже, що направила звернення до Агентства, адже ремонт досі не розпочали:

«Через тиждень прийшла відповідь. У ній йдеться, що дорога перебуває на їхньому балансі, а договір уже укладений. Почати роботи зможуть як тільки міськрада перерахує свої 50%. У міськраді водночас кажуть, що Агентство має перерахувати гроші першими».

Качур каже, що нині у селі проблеми із громадським транспортом, адже деякі перевізники відмовляються їздити через стан дороги:

«Люди почали засипати ями камінням, сміттям. Думаю, що скоро перевізники збунтуються і пустять лише один маршрут, бо їм не вигідно пускати два маршрути, якщо один постійно ламається».

У пресслужбі Агентства місцевих доріг Полтавщини прокоментували, що договір на суму 41,6 млн грн із Полтавською громадою уклали 10 липня. Документ передбачає ремонт 12 доріг, зокрема Гожули-Падалки. Фахівці вже обстежили ці дороги, але ремонт почнуть після зарахування коштів від громади. Станом на 4 жовтня Агентство не отримувало грошів згідно з договором.

poltavska-khvilia_xcwi/sDSc36ZIg.jpeg
В Агентстві місцевих доріг стверджують, що ремонт почнуть після надходження коштів від Полтавської міськради

Водночас перший заступник міського голови Валерій Пархоменко говорить, що наразі тривають перемовини з Агентством, а міськрада виділила необхідні 42 млн грн.

«У мене була з ними зустріч. Вони офіційно сказали, що не будуть фінансувати. Тому будемо робити за наші кошти».
poltavska-khvilia_xcwi/l73oq6WSR.jpeg
В Управлінні ЖКГ говорять, що ремонт дороги передбачений у програмі на 2023 рік, а тому роботи проведуть у поточному році

Нагадаємо, що відколи Біологічне приєдналося до Полтавської ТГ в селі жодного разу не ремонтували дорогу, яка пролягає від села Гожули. Наразі ця дорога, яка належить Агентству місцевих доріг у Полтавській області, є аварійною.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар