«Банкір» викрав у кременчучки гроші

11 січня жінка стала жертвою шахрая і залишилася без коштів.

poltavska-khvilia_xcwi/YKJR0D17g.jpeg
shostka.info

Як розповіла правоохоронцям 54-річна жінка, їй зателефонував невідомий, що представився працівником банку та повідомив про підозрілу активність на її картці. «Банкір» попрохав назвати смс-код, після чого її картки зникло 10 950 грн.

Про це пише «Телеграф», посилаючись на пресслужбу поліції.

«Полтавська хвиля» знайшла жінку, яка розповіла, як сама потрапила на гачок до шахраїв.

«Мені зателефонували з невідомого номера. Представилися працівником банку і сказали, що помітили на моїй картці активність. Тому, аби вберегтися від шахраїв треба виконати певні дії.
Чоловік на тому кінці телефону представився, назвав адресу банку в якому працює та надиктував номер за яким можна перевірити інформацію. Навіть наполягав, аби я все це записала. Він взагалі не викликав підозр. Я робила все, що він говорив.
Спочатку він порадив встановити на телефон додаток, аби перевірити чи не потрапила я в якусь шахрайську систему. Коли додаток встановила — сказав покласти телефон екраном на стіл і записувати все, що він говоритиме. Я так і робила. Потім він порадив зайти на Приват 24 і перевірити чи з моїми картками все гаразд. Коли я це зробила — порекомендував вимкнути телефон на годину і запевнив, що після включення усе буде гаразд. Лише як поклала слухавку то зрозуміла — щось не те. Одразу побігла в банк. Там сказали, що ніяких схожих дій їхні працівники не виконують. Картки мені заблокували».

Будьте уважні, не вирішуйте фінансові справи телефоном. Бережіть гаманці.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар