Чи будуть їздити тролейбуси Полтавою у новорічну ніч

У новорічну ніч Полтавою курсуватимуть 6 тролейбусів. Щодо роботи приватних перевізників з 31 грудня на 1 січня — тривають переговори.

poltavska-khvilia_xcwi/zvu_0EonR.jpeg

Про це «Полтавській Хвилі» розповіли начальник транспортного відділу Полтавської міськради Віталій Животенко та керівник КП «Полтаваелектроавтотранс» Євген Зайцев.

«Є рішення міськвиконкому ще з 2013 року. "Полтаваелектроавтотранс" буде їздити і у вечірній час,і в нічний час. А з приватними перевізниками зараз розробляється графік, збирається інформація, хто скільки випустить на маршрут транспортних зсобів і як вони будуть курсувати. Графік складуть на наступному тижні, у понеділок-вівторок уже все будемо знати», — повідомив Віталій Животенко.

Водночас, Євген Зайцев розповів, що у новорічну ніч «Полтаваелектроавтотранс» випустить 6 тролейбусів.

«6 тролейбусів будуть рухатися за маршрутом: кільце із заїздом на Південний вокзал. Три рухатиметься в одну сторону, і три в іншу. Ну це як завжди. Це у нас з року в рік. Після 22 години ті, які будуть на лінії, друга зміна, буде з'їжджати. Потім виїде нічна і до шостої ранку. А о п’ятій ранку виїде вже перша зміна», — повідомив Зайцев.

За його словами, чіткого графіка руху не буде. Інтервал між тролейбусами складе близько 20 хвилин, а де знаходиться тролейбус, можна буде дізнатися у диспетчера.

Нагадаємо, наступного року в Полтаві діятиме нова мережа автобусних і тролейбусних маршрутів

.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар