Депутати Полтавської міськради пояснили причини звільнення Карпова з посади секретаря

28 липня на сесії міськради депутати зачитали обгрунтування підстав для звільнення Андрія Карпова з посади секретаря.

poltavska-khvilia_xcwi/f-Bxn2q4g.jpeg

В обгрунтуванні йдеться, що Карпова допускав порушення конституції, законів та регламенту Полтавської міськради. Також секретар порушував строки скликання сесії, а більшість засідань скликалися менше ніж за день до дати проведення. Зокрема, про сесію, яка відбулася 6 липня, повідомили депутатів менше ніж за дві години до засідання.

«Крім того, секретар Полтавської міської ради взагалі перейшов на формат спілкування з депутатами онлайн, переставши проводити сесії у залі засідань. На будь-які зауваження депутатів щодо формату сесії, секретар Полтавської міської ради зазначає, що він буде вирішувати в якому форматі їх проводити», — йдеться в тексті обгрунтування.

Депутати вважають, що під час керівництва Карпова в місті стався колапс у дотриманні міста в належному санітарно-технічному стані об'єктів благоустрою, зелених насаджень, а також утримання вулично-дорожньої мережі міста. Йдеться про:

 • несвоєчасний покіс трави;
 • стан зливної каналізації;
 • не ремонтуються дороги міста та не наноситься розмітка;
 • порушуються графіки вивезення сміття;
 • проблеми із громадським транспортом.
«Дороги міста перебувають в жахливому стані, ремонт майже не здійснюється, незважаючи на виділенні по Програмі розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2023 рік кошти на ремонт доріг. А ті дороги, що ремонтуються, то допускається порушення всі технологічних стандартів. Це призводить до того, що після дощів дрібна щебенева маса висипається з ям, а вода змиває її в зливову каналізацію».

Також підставою для звільнення стало порушення норм трудового законодавства. Йдеться про те, що звільненій та поновленій на посаді начальниці Управління земельних ресурсів Оксані Левченко повернули зарплатню, яку посадовиця не отримала під час прогулу.

Нагадаємо, що на посаду секретаря міськради депутати запропонували Катерину Ямщикову.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • О
  Олександр
  28 лип.
  А де коментар Карпова? А де зазначено, що процедура переобрання порушена? Якось однобоко висвітлюються події...
  Відповісти
 • Г
  Геннадій
  29 лип.
  Зовсім нікчемні причини до зняття,підкилимна боротьба під час війни. ЄС очи муляє...
  Відповісти