«Думають, що взяли бога за бороду»: що говорять у фракціях про чергову сесію

На 21 квітня секретар Полтавської міськради Андрій Карпов скликає сесію. Порядок денний містить понад 100 питань, зокрема земельних та внесення змін до програм.

Напередодні сесії депутати зберуться на погоджувальну раду. Нині всі голови фракції заявлять, що першочергово варто розглянути питання фінансування ЖКГ та військових.

Водночас у «Слугах Народу» кажуть, якщо з порядку денного не виключать так звані «шкурні питання», то фракція подаватиме альтернативний для скликання позачергової сесії.

«Багато питань, які потребують додаткового вивчення. У деякі земельні питання складаються із 70-100 підпунктів. Тому, треба глибоко дивитися, щоб під прапором необхідних питань не проскакували шкурняки. Зараз формуємо порядок денний. Якщо Карпов наполягатиме на тому, щоб на сесію виносилися шкурні питання, то голосуватимемо фракцією, чи йти на таку сесію. Якщо дослухається до більшості голів, прибере брудні питання, то обов'язково йдемо і голосуємо. Якщо ні, то подаємо альтернативний порядок денний з питаннями військових, безпеки, міста», — прокоментував голова фракції «Слуга Народу» Антон Ярмолюк.
poltavska-khvilia_xcwi/Ynbt1cPVg.jpeg
Голова фракції «Слуга Народу» Антон Ярмолюк

Позиція фракції «Рідне місто» — розглянути сесійні питання на комісіях, а згодом визначатися із порядком денним.

«Я в очній зустрічі з Карповим запропонував йому конструктивний підхід. Повинні відбутися профільні комісії і питання на комісіях повинні бути розглянуті. Комісії повинні результативно дати оцінку програмам, наприклад, ЖКГ. Тільки після того можна, на мій погляд, призначати сесію і визначатися, які питання виносити. Наче, узгодили, але потім побачив рішення Карпова про скликання сесії 21 квітня. Тому, сьогодні наші депутати беруть участь у комісіях. Потім зберемося і ухвалимо рішення, що робити з такими неадекватами, які думають, що взяли бога за бороду. Розумієте, що сьогодні секретар — це виконуючий обов'язки, який повинен об'єднувати депутатський корпус, а не намагатися протягувати свої особисті рішення. Нічого не змінюється», — коментує голова фракції «Рідне місто» Олександр Удовіченко.
poltavska-khvilia_xcwi/Kegh1cP4g.jpeg
Голова фракції «Рідне місто» Олександр Удовіченко

У фракції «ЄС» кажуть, що готові підтримати більшість питань, які винесуть на сесію.

«Деякі питання залишаються. Програму ЖКГ ще не розглянула комісія. Схоже з окремими земельними питаннями.Озвучимо на погоджувальній раді, що нам не подобається. За потреби вноситимемо правки у проєкти рішень вже безпосередньо на сесії. Сподіваюся, що раді вдасться зібратися і розглянути», — розповіла голова фракції «ЄС» Юлія Городчаніна.
poltavska-khvilia_xcwi/cokKJ5EVR.jpeg
Голова фракції «ЄС» Юлія Городчаніна

Фракція «ППЛ» продовжує закликати депутатів проголосувати земельні питання. Адже, за словами голови фракції Сергія Капліна, місто не отримує кошти за користування землею, але бізнес продовжує нею користуватися:

«Щодо земельних питань. Їх однозначно треба голосувати, адже неголосування цих питань абсолютно нічого у юридичній площині не змінює. Бізнес як користувався окремими об'єктами на цій землі чи землею, так і продовжить користуватися, але не платитиме грошей. Через популізм і нефаховість журналістів та деяких депутатів на цих питаннях є тавро "шкурняків". Щодо військових у нас позиція тверда. Завжди голосуємо "за"».
poltavska-khvilia_xcwi/67ONJcPVR.jpeg
Голова фракції «ППЛ» Сергій Каплін

Нагадаємо, що на попередній сесії депутати протягом години сперечалися щодо розпуску виконкому. Через розбіжності у поглядах депутатам не вистачило голосів для затвердження порядку денного. Тому секретар міськради Андрій Карпов закрив сесію.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар