Двадцять підприємств Полтавщини неправильно ведуть військовий облік

Протягом 2023 року в області перевірили понад 700 підприємств та установ. У кількох із них виявили недоліки у веденні військового обліку.

poltavska-khvilia_xcwi/KkmpYz2SR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це йдеться у розпорядженні першого заступника очільника Полтавської ОВА Богдана Корольчука.

Згідно з інформацією, поданою заступником начальника облвійськадміністрації Максимом Калініним, протягом минулого року проводили перевірки в підприємствах, установах та організаціях Полтавського, Кременчуцького, Миргородського та Лубенського районів. За рік вдалося перевірити 726 установ.

Під час перевірок спеціалісти виявили певні порушення на підприємствах. Значні недоліки щодо ведення військового обліку виявили в таких установах:

 • підприємство «Сяйво», товариство «Посулля-Агро», фермерське господарство «Плехів-Агро», підприємство «Хорольська мехпекарня», товариство «Спецлісмаш» у Лубенському районі;
 • фермерське господарство «ЗОРЯ», Великоподільська дослідно-селекційна станція інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України у Кременчуцькому районі;
 • товариство «Веприк Плюс» у Миргородському районі;
 • підприємство «Бурякорадгосп цукрокомбінату ім. Халтуріна», сільськогосподарське товариство «Вітчизна», товариство «Ланнівська МТС», товариство «Агрофірма Маяк», філія «Котелевський автодор» державного підприємства «Полтавський райавтодор», товариство «Зернятко-Полтава», підприємство «Обрій» у Полтавському районі;
 • товариство «Полтавабудсервіс плюс», підприємство «Доброавто», підприємство «Полтаваліфт», товариство «Новос Девелопмент», товариство «Завод Автоснаб» у Полтаві.

Серед основних недоліків, виявлених на підприємстві, виділили те, що агітацію з питань військового обліку не завжди проводять вчасно, у деяких працівників установ застарілі документи, а відповідальні за ведення обліку не завжди дотримуються вимог керівних документів. Протягом року планують перевірити ще 16 установ.

Нагадаємо, що на Полтавщині реформують бригаду Нацгвардії.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
 • M
  MrsFox
  7 лют.
  Читай между строк: мало работников на фронт отдаете! Вот она главная претензия. Надо же дыры в редеющих рядах армии закрывать. Так скоро и броней не останется.
  Відповісти