Ексдиректора Агентства місцевих доріг Полтавщини визнали невинуватим у розтраті бюджету

27 червня 2024 року Вищий антикорупційний суд виніс вирок колишньому директору Агентства місцевих доріг у Полтавській області Олексію Басану. Чоловіка визнали невинуватим у зловживання службовим становищем під час закупівлі проєктування доріг.

poltavska-khvilia_xcwi/OXP2Y1wIg.jpeg
Олексій Басан

Про це повідомили у ВАКС.

Колегія судді визнала невинуватим директора Агентства місцевих доріг Полтавщини, якого раніше обвинувачували у зловживанні службовим становищем під час закупівлі проєктування доріг у регіоні, а також нецільовому використанні бюджетних коштів для цього проєктування.

Суд визнав, що Басан діяв у інтересах служби та своїми діями не завдав жодної шкоди, а ви користання коштів на проєктування відповідало вимогам бюджетного законодавства.

Нагадаємо, що Ексдиректора ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» підозрюють в нецільовому використанні 29 млн грн і зловживанні на 5,5 млн грн.

За версією слідства, у 2018 році посадовець закуповував послуги з розробки проєктів з капремонту трьох доріг Полтавщини. Проєкти замовляли в чотирьох пов'язаних між собою компаніями, які не мали відповідного досвіду та спеціалістів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар