Голові Щербанівської сільради вручили підозру в розтраті майже 2,5 млн грн

5 листопада відбулася сесія Щербанівської сільради. Одразу по завершенню голові селищної ради Ігореві Процику у його кабінеті повідомили про підозру. Точне формулювання провинності, яку йому інкримінують наразі невідоме. «Полтавська хвиля» чекає офіційного коментаря правоохоронців.

poltavska-khvilia_xcwi/JDBTClFng.jpeg
Ігор Процик

Ігор Процик — одіозний політик, на якого роками нарікають депутати та мешканці Щербанівської ОТГ. Попри це, він тричі обирався депутатом сільради, згодом став сільським головою, а в 2017 році переобраний головою територіальної громади.

Воюйте, а ми вас дострелимо: на депутатів Щербанівської ради тисне голова ТГ

З власних джерел ми дізнались, що підозра пов'язана з будівництвом басейну, який нещодавно відкрили у Щербанях. Щодо імовірних розкрадань на цьому будівництві та завищення його реальної вартості з 2019 року триває кримінальне провадження. В Обласній прокуратурі повідомили, що голові інкримінують службову недбалість, що призвела до збитків майже на 2,4 млн грн.

За даними слідства, у серпні 2019 року сільський голова, діючи від імені сільської ради, уклав із полтавським товариством договір підряду на будівництво басейну. У подальшому, не перевіривши наявність обладнання та устаткування, передбачених кошторисом та проєктною документацією, він підписав два акти виконаних робіт, унаслідок чого за фактично не виконані роботи товариству перераховано майже 2 млн 400 тис. грн, а територіальній громаді завдано збитків на вказану суму. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Полтавській області, — йдеться в повідомленні.

Сам Ігор Процик відмовився говорити на цю тему:

«А можна я не буду цю ситуацію коментувати? Я ж маю право? Це неприємна ситуація»

У Щербанях за сфальшованою заявою звільнили вчительку, яка виступила проти поборів

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар