Як у Полтаві День захисту дітей святкували: фото

На Театральній площі міста Полтава лунає музика. Аніматори розважаються з дітьми, довкола літають мильні бульбашки, до перехожих доноситься аромат шашликів, що смажаться так 1 червня відзначають День захисту дітей.

poltavska-khvilia_xcwi/p9QSnB9nR.jpeg

На годиннику 12:00. Жарко. Діти бігають у футболках, їдять морозиво, спостерігають за конкурсами чи то й самі беруть у них участь. Батьки поряд. На обличчях і малих і дорослих — посмішки.

poltavska-khvilia_xcwi/iUwK7B9nR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/DRiD7f97R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/61QOnB9ng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/viQhnf9nR.jpeg

Свято нічим не різниться від заходу мирного часу окрім одного — поряд з дітьми стоять військові. Бо мета заходу не лише подарувати дітям хороший настрій, а й зібрати кошти хлопцям з 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

poltavska-khvilia_xcwi/TwOJnB9nR.jpeg

Танці, аніматори, мильні бульбашки — тут є все, аби діти відчули себе щасливими. Серед розважальної програми руханка під найбільш популярні нині пісні: «Ой у лузі червона калина», «Доброго вечора, ми з України», «Геть з України», «Байрактар», «Стефанія».

Діти не лише танцюють, а і підспівують.

Полтавка Анна прийшла сюди з донькою. Говорить, що потрапила на свято випадково.

«Ми просто гуляли в центрі, а тут захід. Це чудово. Діти мають посміхатися навіть в часи війни».

Після танців діти збираються колом біля аніматорів. А ті — малюють хлопчикам і дівчатками на щічках прапор України синіми та жовтими олівцями.

poltavska-khvilia_xcwi/3_GAnB9nR.jpeg

Поряд фут-зона. Тут представники громадської організації «Свій серед своїх» продають лимонад, смажене м’ясо, кашу й канапки з тушківкою.

poltavska-khvilia_xcwi/OIPb7Br7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/rBr-7f97R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/HmLB7fr7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/9Mm74frnR.jpeg
«Ми громадська організація "Свій серед своїх" і нашою метою є збір коштів для 92-ї механізованої бригади, яка боронить Харківщину. У нас є ціль — придбати транспортний засіб. Тому, зважаючи на те, що за календарем 1 червня, ми вирішили об'єднати добре з добрим. Ми формуємо країну, яка і під час війни має бути вихована. Тому дітей не можна позбавляти таких заходів. Якщо Полтава є тиловим містом, то ми мусимо це робити. Особливо, коли можна поєднати захід і допомогти хлопцям, то не можна цього не робити» говорить один з організаторів заходу Михайло.

Зазначимо, що 1 червня у Полтаві відбулася низка заходів, приурочених до Дня захисту дітей. Серед них — святкова програма біля Свято-Успенського собору, розваги у Корпусному парку, заходи на території ПДАА та інше.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар