Котельню на Квітучій планують завершити до наступного опалювального сезону

У Полтаві розпочали реконструювати котельню на вулиці Квітучій, яка опалюватиме 109-ий мікрорайон. Вона вже має бути готова до наступного опалювального сезону.

Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

poltavska-khvilia_xcwi/C_1nY557R.jpeg

Аби провести ремонт котельні, облрада разом з містом підписали меморандум. Одна із його умов — співфінансування усіх робіт з обох боків — від міста та області.

«Гарантій у облради від міста, що воно співфінансуватиме реконструкцію по Квітучій, не було. А це не відповідальність облради, а міста, — розповів Олег Синєгубов, — Знову ж таки, не розуміючи ситуацію в місті, ми не мали змоги думати до вересня-місяця, а там далі якось буде. Бо реконструкція Квітучої так само потребує коштів. Немалих — до 40 млн гривень. Вона триватиме близько року: 3-4 місяців тендерні процедури, закупівля обладнання, і ще близько 6 місяців реконструкція. Зараз вона вже йде. Тендер відіграний, договір підписаний. Чекаємо весни, коли встануть всі котли, і ми зможемо її реконструювати. Тому фізично зможемо завершити реконструкцію Квітучої до наступного опалювального сезону».

У той же час незрозуміло, що робити із котельнею «Полтаватепло», яка наразі тимчасово замінює вищезгадану котельню на Квітучій.

Котельня «Полтаватепло» розташована на території Турбомеханічного заводу, який наразі планують забудувати багатоповерхівками. На місці котельні також планують звести житловий будинок. «Полтаватепло» забезпечується теплоносієм від «Полтаватеплоенерго».

«У минулому році ми спілкувалися з власником Турбомеханічного заводу (Григорій Дашутін - авт), то він казав, що зустрічався як мінімум з двома голова облдержадміністрації, які обіцяли вирішити це питання (щодо котельні і опалення 109-ого мікрорайону). Це не його питання. Але, враховуючи те що ми нормально спілкуємося, він пішов на зустріч у 2020 році. Далі, знову ж таки, були місцеві вибори, і все інше. І ті напрацювання, ті плани, які ми мали зробити для того, аби опалення було через «Полтаватеплоенерго» (мається на увазі котельня на Квітучій - авт.) , не були реалізовані».

За словами Синєгубова, усе, що зараз відбувається з котельнями — це наслідок відсутності комунікації з мером міста.

Нагадаємо, що раніше «Полтавська хвиля» проаналізувала сказане офіційно міським головою Олександром Мамаєм щодо ситуації з опаленням 109-ого мікрорайону

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар