Кращі новорічні мультфільми для дітей і не тільки

Наближаються вихідні. Час гостей, смачної їжі, ігор та перегляду затишних фільмів усією родиною. Але часто кінострічки заміняються мультфільмами. Якщо в родині є дитина, або й не одна.

poltavska-khvilia_xcwi/JsjJeUo7R.jpeg

«Полтавська хвиля» знайомить вас із добіркою мультфільмів, які однаково цікаво дивитися і дітям, і дорослим.

Ніко: Шлях до зірок

poltavska-khvilia_xcwi/si8Gkwo7R.jpeg

Головний герой пригодницького мультфільму «Ніко: Шлях до зірок» – оленятко, на ім'я Ніко. Він ніколи не бачив свого батька, але одного разу мати йому розповідає, що його тато – один з тих оленів, які служать Санта Клаусу. Ніко приймає рішення розшукати його. Заручившись підтримкою свого вірного друга, летючої білки Джуліуса, він вирушає в повну пригод подорожей. По дорозі вони знайомляться з веселим і смішним горностаєм Вілмою, який погоджується допомогти їм відшукати шлях до будинку Санта-Клауса. Незабаром компанія дізнається про те, що Санті і його оленям загрожує велика небезпека – зграя лісових вовків вирішила напасти на них.

poltavska-khvilia_xcwi/RsN7kQTnR.jpeg

Вартові легенд

poltavska-khvilia_xcwi/XiuvzQonR.jpeg

Казкові герої дитинства – Санта-Клаус, Великодній кролик, Зубна фея і Піщана людина є вартовими легенд, які захищають дітей, їх мрії, надії та сни. Несподівано проти вартових виступає злий Бабай, який хоче вкрасти дуже важливу річ — дитячі сни — і замінити їх своїми кошмарами, змусивши дітей повірити в те, що Вартових не існує. Луноликий (Місяць) обирає нового Вартового — непосидючого духа зими, на ім'я Джек Холод.

poltavska-khvilia_xcwi/5ABdzwo7R.jpeg

Крижане серце

poltavska-khvilia_xcwi/DszJkQT7g.webp

Король і королева Еренделлу виховують двох прекрасних доньок. От тільки біда, старша з них має магічну силу і здатна перетворювати все на сніг і лід. І ось одного разу, під час гри з сестрою Анною, Ельза ледь не вбиває своєю магією сестру. Коли померли батьки, керування на себе має взяти принцеса Ельза, але вона не впоралася зі своїм магічним даром і сховалася високо в горах, щоб не нашкодити своєму народові. На її пошуки вирушає молодша сестра Анна, яку погоджується супроводжувати торговець льодом Крістофф, разом зі своїм оленем Свеном. Попереду їх чекає безліч випробувань і пригод.

poltavska-khvilia_xcwi/2gaBkQTng.jpeg

Полярний експрес

poltavska-khvilia_xcwi/ALHyzQT7g.jpeg

Додати дива різдвяним вихідним допоможе неперевершений мультфільм «Полярний експрес». За сюжетом, головний герой не вірить в існування Санти та переконує сестричку, що ніякого свята не існує. Відновити його віру допоміг Полярний експрес, який щороку відвозить дітей до різдвяної резиденції з ельфами та головним бороданем засніженого містечка.

poltavska-khvilia_xcwi/50RezQong.jpeg

Льодовиковий період: гігантське Різдво

poltavska-khvilia_xcwi/M2E7iQT7R.jpeg

Коли Сід випадково руйнує різдвяний камінь, Менні говорить йому, що Сід потрапив у чорний список Санти, і що лінивцеві доведеться летіти на північний полюс просити вибачення у Санти.

На північному полюсі Сід хотів все зробити як краще, але тільки погіршив ситуацію. Тепер справа за Менні й компанією, тільки вони об’єднавшись зможуть зберегти Різдво для всього світу!

poltavska-khvilia_xcwi/QwDHiQong.jpeg

Секретна служба Санта-Клауса

poltavska-khvilia_xcwi/Wqa5mQonR.jpeg

Цей добрий мультфільм розповість історію про сина Санта-Клауса, Артура, котрий будь-що хоче допомогти маленькій дівчинці отримати свій подарунок на Різдво, хоча її лист помилково не було прочитано чарівником. Санта і його помічники не хочуть змінювати плани заради однієї дитини, але хлопець має намір врятувати свято маленької Гвен.

Нагадаємо, раніше ми писали про кращі різдвяні фільми для сімейного перегляду.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар