Мільйон гривень зарплатні: що задекларували нові полтавські судді

4 липня Президент Володимир Зеленський підписав укази щодо призначення двох суддів Київського райсуду Полтави.

Про це стало відомо з указів Президента України.

Отож, на посаду суддів Зеленський призначив Тетяну Сингаївську та Рустама Айдаєва.

З декларації Сингаївської відомо, що суддя зареєстрована у Полтаві, раніше працювала на посаді члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та прокурором в Офісі генпрокурора. На початку року суддя задекларувала 93 тис. грн доходу.

Айдаєв також зареєстрований у Полтаві. Раніше обіймав посаду начальника одного з відділів у Полтавській обласній прокуратурі, де за 2023 рік отримав 1,2 млн грн зарплатні.

poltavska-khvilia_xcwi/qdfMCZlSg.jpeg
Рустам Айдаєв (Фото — poltava.to)

Суддя зберігає $23 000 готівкою та ще $21 000 має дружина, яка працює у Теруправлінні Державної судової адміністрації у Полтавській області. У банку родина зберігає гроші лише у гривнях — 20,7 тис. грн у власності судді та 41,1 тис. грн у дружини Айдаєва.

На суддю також записане авто Hyundai Sante FE, яке придбане у 2020 році за 250 тис. грн. А раніше, у 2015 році, Айдаєв придбав квартиру у Полтаві за понад мільйон гривень. Площа житла складає 163 кв. м.

poltavska-khvilia_xcwi/rhEgqZ_Sg.jpeg
Hyundai Sante FE 2013 року випуску (Ілюстративне фото)

Також Айдаєв був прокурором у справі 2018 року, коли ексзаступницю мера Світлану Тарашевську підозрювали у несвоєчасному повідомленні про суттєві зміни у майновому стані. Тоді Октябрський райсуд Полтави закрив справу через закінчення строків покарання.

Ще раніше, у 2016 році, Айдаєв був прокурором у справі колишньої керівниці комунального «Полтава-фарму». Її підозрювали у розтраті державного майна. У травні 2019 року Полтавський райсуд виніс вирок директорці. Суд визнав підозрювану невинною.

Нагадаємо, що Президент планує призначити нову суддю Комсомольського міськсуду на Полтавщині.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар