Можливість встановлення ялинки у Полтаві обговорять на Раді оборони області

Питання встановлення новорічної ялинки та святкової ілюмінації тільки починає набирати актуальності. У міській раді шукають варіанти, як уникнути великого скупчення людей, при цьому не зашкодивши загальній атмосфері.

poltavska-khvilia_xcwi/HRjCQr4IR.jpeg
Фото: Полтавська хвиля

8 листопада під час брифінгу з журналістами пані секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова розповіла, що ця тема першочергово буде обговорена на Раді оборони області. Далі депутати діятимуть згідно з їхніми рекомендаціями.

Щодо святкової ілюмінації, то головне питання полягає у вартості:

«Я запросила надати мені інформацію, скільки коштує освітлення ялинки. Ви ж знаєте, що суть і вся краса нашої ялинки саме в ілюмінації».

За словами очільниці міста, святковий ярмарок у традиційному форматі не можливий, знову ж таки через скупчення людей. Наразі є думки над альтернативною пропозицією: будиночки можуть не розташовуватися так близько один до одного, адже вулиця Соборності має достатню протяжність, аби їх розосередити.

«Я хочу звернутися до наших підприємців і сказати, що буду вдячна кожному, хто святково оформить фасади своїх закладів. Наш бізнес є частиною інфраструктури міста і від них також залежить атмосфера», — додала Ямщикова.

Жодних остаточних рішень з цього приводу у міській раді поки що немає.

Нагадаємо, торік Полтава була без ялинки. Прогнозували, що монтаж новорічної красуні обійдеться у 130 тис. грн. Ці гроші вирішили направити на допомогу військовим.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • V
    Varud
    10 лист.
    Не потрібна вона в час війни. Якщо в бюджеті гроші закладалися на це міроприємство, то переправити на військові потреби.
    Відповісти