На Полтавщині голову ВЛК підозрюють у підробці документів

Голову позаштатної військово-лікарської комісії підозрюють у засвідченні довідок з неправдивими діагнозами для військовозобов'язаних. Використовуючи фальшиві документи, чоловіки виїжджали за кордон.

poltavska-khvilia_xcwi/c4l2NBsSR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що позаштатну ВЛК, головою якої призначили дерматовенеролога Миргородської лікарні інтенсивного лікування, створили в грудні 2022 року. Обов'язками голови комісії були огляд і військовозобов'язаних та визначення ступеня їхньої придатності до служби.

У січні 2023 року голова комісії, використовуючи своє службове становище, підписав документи військовозобов'язаного, які той хотів використати для виїзду за кордон без проходження ВЛК. Чоловіка підозрюють у засвідченні своєю печаткою довідку чоловіка про нібито наявність хвороби, після чого його визнали непридатним до служби та виключили з військового обліку. Опісля, використовуючи цю довідку, він виїхав за межі України. Центральна ВЛК ЗСУ скасувала довідку після її перевірки.

У лютому 2023 року голова комісії знову засвідчив своєю печаткою карту обстеження військовозобов'язаного та медичного огляду, який з неправдивим діагнозом. Чоловік використав її для незаконного перетину кордону. Центральна ВЛК ЗСУ скасувала й цю довідку. Тепер його підозрюють у службовому підробленні та сприянні в ухиленні від призову на військову службу.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язанні. Протягом двох місяців він має прибувати до слідчого й прокурора за першою вимогою, повідомляти правоохоронців про зміну місця свого проживання та утримуватися від спілкування зі свідками. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що суд арештував документи ВЛК на Полтавщині через «рекорд» непридатних до служби.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар